Wielki sukces chińskiego tabletu MiPad

Xiaomi, chiński producent elektroniki użytkowej, pochwalił się właśnie, że sprzedał 50 tysięcy sztuk tabletu MiPad w mniej niż cztery minuty od wprowadzenia go do sprzedaży. Trudno się dziwić: urządzenie jest tanie i ma bardzo przyzwoitą specyfikację.

Wygląda na to, że w wyścigu o króla tabletów pojawił się nowy, dość niespodziewany produkt Xiaomi MiPad miał bardzo udaną premierę i najprawdopodobniej wkrótce trafi na rynek europejski, biorąc pod uwagę jego duży sukces na rodzimym, chińskim rynku.

Urządzenie ma 7,9-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, procesor Nvidia Tegra K1, 2 GB pamięci RAM, 16 GB lub 64 GB pamięci masowej (w zależności od wersji urządzenia), slot na kartę microSD, 8-megapikselowy aparat, 5-megapikselową kamerę do wideorozmów i baterię i pojemności 6700 mAh. MiPad jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych a jego najtańsza wersja kosztuje raptem 240 dolarów.

0
Źródło: Xiaomi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.