Zapowiedziano Tekkena 7! Zobacz pierwszy trailer

Prezentacja Mortal Kombat X wywołała niedawno szereg ciepłych wspomnień wśród osób lubujących się w grach walki i brutalnych finiszerach. Nie musieliśmy długo czekać na zapowiedź kolejnej części legendarnej serii bijatyk...

Tekken (z jap. Żelazna Pięść) zadebiutował na automatach w 1994 roku. Przez lata jego kolejne części pojawiały się na różnego rodzaju konsolach – jednak nigdy na PC. Czy tym razem będzie inaczej? Niestety Namco Bandai nie ogłosiło jeszcze żadnych szczegółów w tej sprawie. Wiemy jedynie, że gra jest tworzona na silniku Unreal Engine 4, gdyż według słów producenta serii to właśnie ten silnik pozwoli szybko osiągnąć wysoką oprawę graficzną nie tylko na konsolach nowej, ale też i starej generacji, a w przyszłości nie będzie stanowił problemu przy przenoszeniu gry na inne platformy.

Data premiery także nie jest jeszcze znana, ale celowałabym raczej w rok 2015. Więcej szczegółów Namco Bandai ujawni 25 lipca podczas konwentu Comic-Con.

Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.