11 minut gameplayu z Assassin’s Creed: Unity

Na poniższym materiale możemy obejrzeć jedną z pierwszych misji w grze, w której Arno otrzymuje zlecenie zabicia Templariusza. Smaku dodaje fakt, że akcja rozgrywa się w otoczeniu i we wnętrzach katedry Notre-Dame.

Już od pierwszych momentów możemy podziwiać przepiękną panoramę Paryża. Rozmach miasta, podobnie jak wierne odwzorowanie katedry Notre-Dame robią ogromne wrażenie. Dzięki komentarzom twórcy możemy też dowiedzieć się kilku ciekawostek dotyczących samej rozgrywki. Oprócz poprawionego mechanizmu schodzenia z budynków będziemy mogli wykorzystać nowy tryb skradania. Zakupy nowego wyposażenia przestaną mieć znaczenie czysto kosmetyczne i trzeba będzie wybierać ekwipunek z większą rozwagą. Przykładowo lepsze buty będą chroniły od upadków z większych wysokości. Akcja gry rozegra się głównie w Paryżu, ale początek pozwoli nam zwiedzić także małą wioskę.

Assassin’s Creed: Unity trafi do sprzedaży 31 października br. Gra zadebiutuje na konsolach nowej generacji oraz komputerach PC.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.