Aplikacja Microsoftu dla fanów… celebrytów

Microsoft zaprezentował kolejną aplikację, mającą zademonstrować potęgę platformy Bing. Tym razem jest to SNIPP3T, który wyszukuje informacje na temat naszych ulubionych celebrytów.

SNIPP3T jest już dostępny na platformę iOS. Co ciekawe, tylko i wyłącznie na tę platformę, aplikacja nie doczekała się, przynajmniej na razie, wersji na Windows Phone. Dzięki niej, użytkownicy mogą się dowiedzieć co nowego słychać u znanych gwiazd popkultury, oglądać ich nowe zdjęcia i filmy wideo. Wszystkie treści są zapewniane dynamicznie przez platformę Bing, a ekran główny aplikacji można personalizować wedle naszych zainteresowań.

Aplikacja tworzy też dynamicznie generowane profile celebrytów, z których można odnaleźć najnowsze doniesienia na ich temat, można je komentować i dyskutować z innymi internautami. Aplikacja do stworzenia profilu użytkownika wymaga konta na Facebooku, ale posiadanie owego profilu nie jest obowiązkowe, by z niej korzystać.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.