Apple udaje, że nic nie wie o masowej usterce w MacBookach?

Użytkownicy MacBooków Pro, wyprodukowanych na początku 2011 roku nadal zgłaszają problemy powodowane przez układ GPU znajdujący się w tym modelu. Jak odpowiada na te problemy Apple? Nijak...
Usterka objawia się takim wyglądem ekranu.

Usterka objawia się takim wyglądem ekranu.

Według dobrze poinformowanych źródeł redaktorów z Appleinsider.com, Apple nie planuje żadnego programu darmowej wymiany wadliwych układów GPU w nieszczęsnych MacBookach Pro.

Na szczęście jednak, producent sprzętu z Cupertino nie ignoruje swoich klientów. Każdy kto przyjdzie z wadliwym MacBookiem może liczyć na jego naprawę w ramach gwarancji. Problem, według użytkowników polega jednak na tym, że cała partia komputerów z zamontowanym układem graficznym AMD, wyprodukowanych na początku 2011 roku jest po prostu wadliwa i najwygodniejszym oraz najprostszym rozwiązaniem z punktu widzenia klientów byłoby aktywowanie programu wymiany – tak jak robił to Apple w przeszłości.

Jak na razie jednak nic takiego nie jest planowane, a Apple odmawia komentarza w tej sprawie.

0
Źródło: AppleInsider
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.