Bloodborne – pierwszy materiał z rozgrywki

Na targach Gamescom zwiedzający mogli przejść demo najnowszej gry akcji od From Software. Poniższe wideo przedstawia jego najważniejsze elementy.

Już na pierwszy rzut oka widać podobieństwa do Dark Souls. W Bloodborne także obserwujemy bohatera z perspektywy trzeciej osoby i przemierzamy nim niewielkie, choć dopracowane wizualnie lokacje, w których naszym głównym zadaniem jest walka ze zróżnicowanymi przeciwnikami. Walka zdecydowanie nie polegająca na wciskaniu na padzie jednego przycisku, ale wymagająca od gracza cierpliwości, zręcznego unikania ciosów i stosowania odpowiedniej taktyki. Miejmy nadzieję, że także i pod względem fabuły gra zaoferuje coś interesującego…

Powyższy materiał pokazuje nam nie tylko piękny, wiktoriański Londyn, ale także i fantastyczne kreacje potworów. Bloodborne zadebiutuje w marcu przyszłego roku, wyłączenie na konsolach PS4.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.