Cities: Skylines – alternatywa dla miłośników budowania miast

Targi Gamescom ujawniły zapowiedź kolejnego tytułu, który ma zadebiutować na komputerach PC w przyszłym roku. Studio odpowiedzialne za Cities in Motion zaprezentowało zwiastun swojej nowej gry.

W Cities in Motion zarządzaliśmy transportem miejskim. Cities: Skylines będzie zaś pełnowymiarowym symulatorem, w którym przejmiemy stery nad każdym aspektem naszej metropolii.

Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim olbrzymich map, personalizowanych dzielnic, precyzyjnych regulacji w budżecie miasta, budowania rozwiniętych sieci transportowych, symulacji przepływu wody, budynków i usług odblokowujących się w miarę postępów w grze i wsparcia dla moderów. Zwiastun podkreśla także, że gra nie będzie wymagała połączenia z internetem.

Nie wiadomo jeszcze czy gra pojawi się na innych platformach niż PC. By śledzić na bieżąco najnowsze informacje dotyczące Cities: Skylines wystarczy zapisać się na newsletter na oficjalnej stronie gry.

0
Źródło: PC Gamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.