Cyanogenmod i Nextbit pracują nad „czymś bardzo fajnym”

Gdyby brakowało Wam plotek ze światka nowych technologii, to mamy coś w sam raz dla Was. Cyanogen i startup Nextbit połączyły siły i jak pracują nad "czymś bardzo fajnym" dla urządzeń mobilnych. Nad czym? Nie wiadomo.

Na stronie startupu Nextbit nie znajdziemy żadnych informacji. Za to znajduje się tam dość sporo sloganów w stylu „przyszłość urządzeń mobilnych dopiero się zacznie”, „pracujemy nad przełomową technologią, która zmieni wszystko” i tak dalej. Nieco więcej informacji znajduje się na stronie Cyanogen, gdzie pojawiła się ankieta, którą musi wypełnić każdy, kto chciałby wziąć udział w testowaniu „czegoś bardzo fajnego”. Wynika z niej, że uczestnicy będą musieli usunąć wszystkie dane ze swoich urządzeń mobilnych (najlepiej gdyby posiadali Nexusa 5, lub Nexusa 7).

Gdybyśmy mieli zgadywać, obstawilibyśmy, że już wkrótce Nextbit i Cyanogenmod zaprezentują jakąś nową nakładkę, bądź mod oparty na Androidzie. Jeśli ma być przełomowy, być może pojawi się w nim jakiś nowy asystent głosowy? Już wkrótce się przekonamy.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.