Dead Island 2 – jak zabija się zombie w słonecznej Kalifornii? [+18 lat]

Pamiętacie świetny trailer kontynuacji Dead Island z tegorocznych targów E3? Był w zupełnie innym klimacie niż pierwsza część - powalał humorem i radosną, groteskową oprawą. Czy rozgrywka będzie przypominać owy zwiastun? Najwyraźniej tak!

Nowy producent gry – studio Yager – najwyraźniej pod względem klimatu chce oderwać się od poprzednika. Zamiast melancholijnego i przygnębiającego klimatu mamy tu „wesołą” siekankę przypominającą serię Dead Rising. Zaprezentowany po raz pierwszy poniższy fragment z gry pasuje idealnie pod zwiastun, jaki mieliśmy okazję oglądać wcześniej. Jest kolorowo, słonecznie i – oczywiście – krwawo jak przystało na ten rodzaj gatunku. Widzimy też szereg różnorakich broni – pistoletów, shotgunów, pił łańcuchowych, mieczy, miotaczy ognia, dzięki którym rąbanka nie będzie monotonna.

Przypominamy, że premiera Dead Island 2 przygotowywana jest na przyszły rok. Gra zadebiutuje na konsolach nowej generacji i komputerach PC.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.