Electronic Arts zwariował

Wydawnictwo Electronic Arts ostatnimi laty nie cieszyło się zbyt dobrą opinią wśród graczy. Ale tworzona przez nie usługa dla posiadaczy Xboxa One zapowiada się coraz lepiej i lepiej.

Electronic Arts niedawno zapowiedział nową usługę abonamentową dla użytkowników Xboxa One. Za 4,99 dolara miesięcznie lub 29,99 dolara rocznie zyskujesz nieograniczony dostęp do wybranych gier Electronic Arts. Usługa aktualnie jest w facie beta-testów, a dostępne w niej gry to FIFA 14, Madden NFL 25, Peggle 2 i Battlefield 4. Wkrótce ma się pojawić więcej tytułów.

Teraz Electronic Arts ogłasza kolejną cechę swojego nowego serwisu: gry, które zostaną do niego dodane, już nigdy nie zostaną z niego usunięte. Oznacza to, że podczas trwania abonamentu nie okaże się, że nagle dla jednej z udostępnionych gier kończy się promocja.

Electronic Arts dodaje też, że nie zabraknie w tej słudze czołowych, wysokobudżetowych gier. Pozostaje trzymać za słowo i czekać na jego polską premierę, która, miejmy nadzieję, będzie się zbiegać z polską premierą Xboxa One.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.