GeForce GTX 750 w wersji bezgłośnej

Zotac GeForce GTX 750 Zone Edition to funkcjonalna i wydajna karta graficzna z pasywnym systemem chłodzenia.

Karta wyposażona jest w dwuslotowe chłodzenie, które zapewniać ma optymalną temperaturę podczas długich sesji grania. Radiator składa się z miedzianych rurek cieplnych oraz aluminiowych profili, wykorzystujących właściwości przenoszenia ciepła przez miedź i wyjątkowe zdolności jego rozpraszania przez aluminium.

Zotac GeForce GTX 750 Zone Edition obsługuje zaawansowane funkcje Nvidia wzmacniające oprawę audiowizualną w grach. GeForce Experience zapewnia aktualizację sterowników i optymalizację ustawień w grach dla uzyskania największej wydajności oraz jakości wyświetlanej grafiki, a także GeForce Shadowplay, która pozwala na rejestrację i transmisję rozgrywki, aby pokazać światu swoje umiejętności.

Obsługa technologii Nvidia G-Sync pozwala karcie Zotac GeForce GTX 750 Zone Edition zapewnić maksymalną szybkość odtwarzania i płynność grafiki na kompatybilnych wyświetlaczach.

0
Źródło: Zotac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.