Gry na peceta w Biedronce znowu za 9,99 zł

Nowy Giermasz zorganizowany będzie wspólnie z firmą CDP.pl i obejmować będzie tytuły przeznaczone dla komputerów PC. Ich pełna lista nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie naprawdę tanio!

Żadna gra nie powinna kosztować więcej niż 10 zł (bez 1 grosza), co po raz kolejny oznacza, że na kupno legalnych tytułów stać większość zainteresowanych. Nie ma lepszego sposobu na walkę z piractwem, a z drugiej strony popularność kolejnych Giermaszy pokazuje, że i producenci nieźle zarabiają na tego typu promocjach.

Niestety nie wiadomo jeszcze dokładnie, jakie gry dostępne będą w Giermaszu, który rozpocznie się 14. sierpnia. Z materiałów reklamowych Biedronki dowiadujemy się tylko, że będą wśród nich: Darksiders,
Euro Truck Simulator, The Incredible Adventures of Van Helsing, Alan Wake i Painkiller: Hell & Damnation. W sumie tytułów ma być jednak znacznie więcej: około 150!

0
Źródło: biedronka
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.