Hanx Writer zmieni Twojego iPada w maszynę do pisania

Popularny aktor do grona swoich osiągnięć może dopisać jeszcze jedno - stworzenie najpopularniejszej aplikacji na iPada.

Tom Hanks ma prawdziwego hopla na punkcie maszyn do pisania. W swojej kolekcji posiada kilkaset urządzeń, o których dziś prawie nikt już nie pamięta. Dla wszystkich fanów charakterystycznego odgłosu uderzanych klawiszy aktor we współpracy ze studiem developerskim stworzył aplikację na iPada, która pozwala tworzyć i dzielić się dokumentami w starym stylu. Nostalgia (a pewnie też i nazwisko współtwórcy) sprawiły, że aplikacja stała niezwykle popularna w swojej kategorii. Użytkownicy nie szczędzą pochwał.

Hanx Writer można pobrać bezpłatnie z TEGO linku. Niestety, przynajmniej na razie, aplikacja nie obsługuje polskich znaków. Hanx Writer w darmowej wersji umożliwia korzystanie z modelu Hanx Prime Select. Pozostałe modele są dostępne w ramach mikrotransakcji.

0
Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.