iPhone 6 od 14 października?

Według niepotwierdzonych informacji, Apple zamierza zaprezentować oficjalnie iPhone'a 6 dnia 16 września. Smartfon do sprzedaży ma wejść niecały miesiąc później, czyli 14 października.

Źródłem powyższej informacji jest zachowujący anonimowość jeden z dyrektorów sieci Apple Store, który przekazał ją redakcji serwisu Mac Rumors. Jeżeli jest ona prawdziwa, oznaczałoby to zerwanie z pewną tradycją: Apple zazwyczaj wprowadza swoje nowe smartfony do sprzedaży w piątki. Tymczasem 14 października wypada we wtorek. Apple ponoć zapewnił odpowiednią podaż, więc liczy na to, że zaspokoi do końca tygodnia olbrzymi popyt na swój nowy smartfon.

Niestety, nie wiemy czy do sprzedaży wejdą obie wersje nowego iPhone’a (4,7- i 5,5-calowa), czy też tylko ta pierwsza. Według niepotwierdzonych informacji, oba smartfony będą wyposażone w nowocześniejszy moduł Wi-Fi oraz, po raz pierwszy w historii, moduł NFC.

0
Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.