Kuloodporny Samsung Galaxy Mega

Mówili wam, że noszenie telefonu komórkowego w pobliżu serca jest niezdrowe? No to przeczytajcie tę historię.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko: podczas ulicznej „ożywionej dyskusji” jednemu z kłócących się mężczyzn wypadł portfel. Jego oponent podniósł go i zażartował, że zaraz kupi sobie z jego pomocą piwo. W tym momencie pierwszy mężczyzna wyciągnął pistolet i wypalił prosto w klatkę piersiową żartownisia.

Wszystko skończyłoby się oczywiście tragicznie, gdyby nie fakt, że niedoszły zamordowany w przedniej kieszeni koszuli trzymał… phablet Samsunga. Potężny Galaxy Mega 6.3 (jak sama nazwa wskazuje, wyposażony w ekran o przekątnej 6,3 cala, czyli ok. 16 cm) zatrzymał kulę tak skutecznie, że nie dotarła ona do żadnych organów wewnętrznych postrzelonego.

Nie wiem, jak wy, ale ja w końcu zrozumiałem, że używanie telefonów z jak największym ekranem rzeczywiście ma sens. Choć – w tym kontekście – może bezpieczniej byłoby nosić na sobie zawieszony na szyi czterdziestocalowy telewizor?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.