LastPass w wersji premium dostępny za darmo!

LastPass to jeden z najpopularniejszych menadżerów haseł na urządzenia mobilne i na komputery osobiste. Wersja premium była do tej pory płatna - korzystanie z niej kosztowało 1$ miesięcznie (ok. 36zł w skali roku). Dla wielu użytkowników był to problem.

Dlatego też, dla wszystkich, którzy korzystają z LastPass mamy dobre wiadomości. Dzięki porozumieniu z portalem AppSumo, twórcy LastPass postanowili udostępnić wersję premium swojej aplikacji za darmo.

Proces rejestracji nie jest zbyt skomplikowany. Do aktywacji wersji premium musicie mieć zainstalowaną podstawową wersję na swoim komputerze, z którego dokonywać będziecie rejestracji. Następnie należy pod tym adresem podać swój adres e-mail, na który otrzymacie kod aktywacyjny do wersji premium. Swoją subskrypcję, która domyślnie działać będzie przez rok od rejestracji, można wydłużyć do 18 miesięcy klikając tutaj.

LastPass dostępny jest w wersjach mobilnych na Androida oraz Windows Phone, oraz w formie rozszerzenia do przeglądarek Chrome’a, Internet Explorera, Firefoxa i Opery.

0
Źródło: dobreprogramy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.