Mini-konsola Playstation TV pojawi się w Europie już w listopadzie!

Niektórzy z Was mogą kojarzyć to urządzenie pod starą nazwą: Vita TV. Po tej drobnej zmianie, nowa mini-konsola trafi do sklepów w Europie 14 listopada.

Oprócz tego, że dzięki Playstation TV, użytkownicy PlayStation 4 będą mogli grać w swoje gry na drugim telewizorze (na przykład w sypialni), urządzenie oferować będzie dostęp do całej biblioteki Playstation Now. Przypomnijmy PS Now będzie umożliwiać wypożyczanie gier z ogromnej biblioteki Sony. Wygląda na to, że za 99$ (ok. 300zł) będziemy mogli kupić konsolę, na którą już teraz dostępnych jest ok. 1000 tytułów gier znanych z poprzednich generacji Playstation, oraz tych, w które aktualnie grają użytkownicy PS Vita.

Playstation TV będzie można kupić również w zestawie, w którym znajdziemy jeden pad Dualshock 3, 8GB kartę pamięci oraz kod na pobranie gry Lego: The Movie Videogame. A to wszystko za 139$.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.