Nokia Lumia 730 i 735 tuż przed premierą

Na zbliżających się targach IFA w Berlinie Microsoft pokaże nowe Lumie 730 i 735. Ale my pokazujemy je już dzisiaj.

Tak jak w przypadku serii Nokia Lumia 6xx, Microsoft wprowadza tak naprawdę kilka bardzo podobnych wersji jednego modelu smartfona: 730 i 735. Lumia 730, o której pisaliśmy już wcześniej, pozbawiona jest łączności LTE, ale oferuje w zamian dwa sloty na karty SIM. Natomiast Lumia 735 to pojedynczy slot SIM i równocześnie łączność LTE.

Oba telefony wyposażono w 5-megapikselowe moduły aparatu na przedniej ściance, co jednoznacznie wskazuje na ich „selfikowe” zastosowanie. Do tego dochodzą 4,7-calowe wyświetlacze (720×1280 pikseli), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej i procesory Qualcomm 400, czyli ogólnie solidna „średnia półka”. System to oczywiście Windows Phone 8.1.

Tak jak w przypadku poprzednich modeli, nowe Lumie dostępne będą w różnych wersjach kolorystycznych. Dokładne daty wprowadzenia na rynek ani ceny obu modeli nie są jeszcze znane, ale można się spodziewać, że Nokia Lumia 730 i 735 wejdą do sprzedaży nawet już we wrześniu tego roku.

0
Źródło: baidu.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.