Nowy Colin McRae Rally wywołał ogromne oburzenie graczy

Czasami można przesadzić z zachwalaniem swojego produktu. Studio Codemasters postanowiło odświeżyć mobilną wersję Colina McRae Rally z ubiegłego roku i zacząć sprzedawać ją w wersji na PC.

Gracze na samym początku byli wniebowzięci, a to za sprawą niedokładnego opisu gry, który sugerował, że jest to odświeżona wersja oryginału z 1998 roku, który do tej pory cieszy się statusem kultowej gry wyścigowej.

Po zakupie i uruchomieniu gry czekało rozczarowanie. Mobilna wersja wygląda co prawda o wiele lepiej, niż oryginał z 98 roku, jednak to co najważniejsze, czyli sam model jazdy, jest bardzo uproszczony w porównaniu do oryginału.

Oburzenie w Sieci doszło do takich rozmiarów, że studio Codemasters postanowiło po prostu zwrócić pieniądze każdemu niezadowolonemu klientowi gry! Twórcy gry chcą w ten sposób odzyskać choć część utraconego zaufania.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.