Om/One – lewitujący głośnik

Om/One to bezprzewodowy głośnik w formie kuli, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Cechą charakterystyczną tego gadżetu są jego "magiczne" właściwości.

Unoszący się kilka centymetrów nad podstawką głośnik wprawi w osłupienie Twoich znajomych. Cała „magia” to jednak nic odkrywczego – od zjawisko magnetyzmu. Kula nie będzie unosiła się w naszych dłoniach czy nad dowolną powierzchnią, a jedynie nad dedykowaną podstawką wyposażoną w magnes.

360-stopniowy głośnik działa także poza podstawką. Z naszym smartfonem połączy się za pośrednictwem Bluetooth 4.0, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi pozwoli też na działanie w trybie głośnomówiącym. Om/One na jednym ładowaniu pozwoli słuchać muzyki przez 15 godzin.

Oprócz koloru czarnego i białego producent zdecydował się też zaoferować klientom model w formie kuli dyskotekowej. Normalna wersja urządzenia kosztuje w przedsprzedaży 179$, natomiast ta bardziej imprezowa 300$. Pierwsze egzemplarze do klientów trafią w grudniu tego roku. Więcej informacji możecie się dowiedzieć z oficjalnej strony producenta.

0
Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.