Packed Pixel: tablet jako drugi monitor do laptopa

Wiele osób do komputera podpina więcej niż jeden monitor. Dzięki dodatkowej powierzchni do wyświetlania danych praca przebiega znacznie szybciej. Packed Pixel to przystawka, która pozwoli Wam cieszyć się tym samym rozwiązaniem w formie mobilnej.

Dzięki Packet Pixel będziecie mogli cieszyć się możliwościami stacjonarnego biura wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli. Oczywiście zakładając, że posiadacie tablet. Przystawka o regulowanej konstrukcji przytrzymuje ekran dodatkowy w pozycji pionowej, poziomej lub odwróconej – przydatnej podczas prezentacji. Z naszym komputerem tablety połączą się za pomocą portów Display lub Mini Display. Nic nie stoi na przeszkodzie by w ten sam sposób podłączyć dwa tablety i uzyskać efekt jak na zdjęciu powyżej.

Projekt trafił na Kickstartera, gdzie można go zamówić w przedsprzedaży w cenie 140 funtów. Niestety cena wydaje się dość abstrakcyjna i nie wiadomo, czy twórcom uda się zebrać wymaganą kwotę 165 tys. funtów.

Powiązane treści:

Najlepszy tablet – ranking

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.