Picstar – obudowa, która pomoże zrobić idealne selfie

Dzięki modzie na zdjęcia wykonywane z ręki częściej korzystamy z przedniej kamerki w smartfonie. Ta niestety często pozostawia sporo do życzenia - zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych.

I tu z pomocą przychodzi właśnie Picstar – obudowa na iPhone’a 5/5S, która posiada dwie dodatkowe lampy LED – z przodu i z tyłu smartfona. Lampy błyskowe poprawią zdjęcia i filmy nagrywane w półmroku czy trudnych warunkach oświetleniowych oraz wyeliminują efekt czerwonych oczu.

Dodatkową zaletą urządzenia jest własne źródło zasilania. Gadżet nie korzysta z baterii w iPhonie, lecz z dwóch baterii typu CR2016, które – według słów producenta – powinny wystarczyć na 3 miesiące użytkowania. Obudowa nie wymaga także żadnego parowania ze smartfonem, a lampy działają z dowolną aplikacją fotograficzną.

Picstar dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, a jego cena w przedsprzedaży wynosi 19$. Gdy gadżet trafi na rynek kwota ta wzrośnie do 45$.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.