QBracelet – stylowy bank energii w formie bransoletki

W dobie ubieralnych technologii i coraz większego zapotrzebowania na energię power banki stają się niezbędne. Zamiast jednak chować je po torebkach i plecakach może warto mieć go zawsze przy sobie?

Taki przynajmniej cel przyświeca QBracelet. Ten bank energii wygląda jak elegancka, srebrna bransoletka. By naładować naszego smartfona czy inne urządzenie nie trzeba szukać żadnych kabli – wystarczy rozpiąć bransoletkę i podłączyć bezpośrednio do portu mini USB. Qbracelet o wadze 45 gramów dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i złotym, przez co może być noszony zarówno przez panów jak i panie.

Niestety jego pojemność nie jest specjalnie porywająca – to zaledwie 1160 mAh. Urządzenie pozwoli doładować zatem do połowy większość smartfonów ze średniej półki. Moda nie nadąża specjalnie za praktycznością;). Cena QBracelet w przedsprzedaży wynosi 80$.

0
Źródło: Androidcentral.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.