Robin Williams uwieczniony w World of Warcraft

Tuż po śmierci Robina Williamsa, Jacob Holgate - gracz World of Warcraft zaczął zbierać podpisy pod internetową petycją, której celem było uwiecznienie aktora w World of Warcraft. Wygląda na to, że Holgate dopiął swego.

Jak donosi serwis WoWInsider, po przenalizowaniu plików pochodzących z nadchodzącego dodatku Warlords of Draenor, odkryto w nich nową postać o nazwie Robin The Entertainer. Postać została przygotowana w trzech wersjach. Pierwszą z nich jest dżin, co jak sugerują fani aktora, nawiązuje do jego roli z Aladynie z 1992 roku. Druga to kobieta (zapewne chodzi o rolę w Pani Doubtfire), trzecia wersja to mężczyzna, o którym wiadomo niewiele. Pojawiły się oczywiście spekulacje, że trzecia wersja to nawiązanie do tytułowej roli Williamsa w serialu „Mork i Mindy”.

Nie wiadomo jeszcze w której wersji, ani gdzie konkretnie zostanie Robin The Entertainer, wygląda jednak na to, że Williams, pod postacią komputerowego NPC został uwieczniony przez twórców Warcrafta. Warlords of Draenor – dodatek, w którym pojawi się Robin The Entertainer trafi do sprzedaży 13 listopada.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.