Samsung Galaxy Note 4 z technologią SideTouch

Nowa garść przecieków w sprawie nadchodzącego phabletu koreańskiego producenta skupia się na apracie fotograficznym i związanym z nim oprogramowaniu.

Dzięki informacjom ze strony SamMobile możemy wyciągnąć prosty wniosek. Nowy Galaxy Note będzie stworzony dla wymagających amatorów selfie. Po pierwsze zamiast standardowego 2-megapikselowego aparatu przedniego Samsung umieści 3,7-megapikselową kamerkę, dzięki której nasze zdjęcia z ręki będą posiadały rozdzielczość 2560×1440 pikseli. Drugi z aparatów będzie posiadał prawdopodobnie 16Mpix ze stabilizacją obrazu i możliwością kręcenia filmów w jakości UHD (3840 x 2160).

Kolejną ciekawostką ma być implementacja technologii SideTouch. Zamiast fizycznego przycisku odpowiadającego za spust migawki, producent umieści na fragmencie obudowy dotykowy panel. Co więcej w oprogramowaniu znajdą się tryby dla amatorów popularnej ostatnio formy fotografii – „Wide Selfie” (szeroki kąt pozwoli na objęcie na zdjęciu większej ilości ludzi), „Selfie Alarm” (automatyczne ustawienie ostrości na twarzy) i „Create a GIF file” (stworzenie pliku GIF z następujących po sobie zdjęć).

0
Źródło: sammobile.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.