Sierpień to cztery gry za darmo od Microsoftu

Microsoft co miesiąc rozdaje za darmo gry posiadaczom abonamentu Xbox Live Gold i konsol Xbox 360 lub Xbox One. Co nowego w sierpniu? Wygląda to całkiem nieźle!

Jeżeli posiadasz konsolę Xbox One i jesteś abonentem Xbox Live Gold, od dziś możesz grać za darmo w dwie nowe gry. Pierwszą z nich jest Strike Suit Zero, a więc kosmiczna strzelanina, w której musimy rozprawić się z chmarami wrogich statków. Drugą grą jest Crimson Dragon, czyli duchowy spadkobierca Panzer Dragoon, a więc coś dla tych, którzy zamiast statków kosmicznych wolą smoki i świat fantasy .

Jeżeli posiadasz Xboxa 360, Microsoft przygotował dla ciebie do pobrania również dwie gry. Pierwszą z nich jest Motocross Madness, czyli gra wyścigowa, której tytuł właściwie tłumaczy wszystko. Druga pojawi się do pobrania dopiero 15 sierpnia, ale będzie na co czekać: będzie to bowiem obsypana wieloma nagrodami gra Dishonored. Podobnie jak w przypadku Xboxa One, również posiadacze Xbox 360 mogą pobrać obie gry za darmo wyłącznie jeżeli są abonentami Xbox Live Gold.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.