Sierra wraca do żywych!

Legendarna firma, która rozbłysła w latach '90 przynosząc graczom takie tytuły jak: King's Quest, Lords of the Realm, Gabriel Knight, Leisure Suit Larry, Cezar czy Zeus: Pan Olimpu, od 2008 roku, kiedy to ogłosiła swoją upadłość, należy do grupy Activision Blizzard. Wygląda na to, że już wkrótce zobaczymy jej wielki come back.

W sieci pojawiła się nowa strona Sierra Entertainment, która sugeruje wyraźnie, że kultowy producent i wydawca przygotowuje na Gamescom jakąś niespodziankę. Czy może to być reaktywacja firmy z pomocą Activision? Mamy odświeżone logo wraz z krótką animacją – mi to wystarczy by rozbudzić nadzieję.

Być może na fali remake’ów i reedycji Activision zdecydowało się wskrzesić markę odpowiedzialną za wiele znanych i lubianych przez graczy tytułów. Sierra ma naprawdę bogate portfolio i założę się, że żaden gracz nie obraziłby się, gdyby zobaczył na swoim komputerze uwspółcześnione wersje gier w zwiększonej rozdzielczości. Tymczasem musimy wykazać jeszcze odrobinę cierpliwości – Gamesom rozpoczyna się w przyszłą środę.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.