SleeKeys – fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku

Jeśli nie lubicie pisać po ekranach tabletów prędzej czy później zaczniecie się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowej klawiatury. Na tym polu dominują głównie urządzenia, które łączą się z tabletem przez Bluetooth. SleeKeys wpadło na zupełnie inne rozwiązanie.

Gadżet został skonstruowany w formie etui do iPada, a sama klawiatura pełni tu rolę fizycznej nakładki. Nie ma tu żadnej elektroniki, kabli, ani konieczności parowania z urządzeniem. Po prostu naciskając fizyczne klawisze, gumki umieszczone pod nimi będą uderzać ekranową klawiaturę. Dzięki magnetycznym łączeniom mamy gwarancję, że gadżet nie ześlizgnie się z powierzchni iPada.

Cena? 45$ w przedsprzedaży na Kickstarterze. Później SleeKeys ma kosztować około 70$. Pomysłodawcy już raz próbowali swoich sił na portalu, z tym, że wtedy proponowali podobną klawiaturę na smartfony. Pomysł nie spotkał się jednak z wystarczającym zainteresowaniem. Być może tym razem będzie inaczej.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.