Słuchawki z funkcją pomiaru… tętna!

Firmy Intel i SMS Audio, produkująca słuchawki i akcesoria klasy premium, stworzona przez Curtisa Jacksona, czyli rapera 50 Centa, ogłosiły współpracę, mającą na celu stworzenie osobistego systemu audio, który zapewni unikalne doświadczenia podczas treningów.

Słuchawki douszne SMS Audio BioSport z rozwiązaniami Intela rozszerzą wprowadzoną niedawno linię SMS Audio Sport Collection i wykorzystają zaawansowane funkcje techniczne, aby zapewnić dźwięk wysokiej jakości, zbierając jednocześnie istotne dane o postępach w ćwiczeniach.

Słuchawki będą miały wbudowane czujniki biometryczne, pozwalające na pomiar tętna, dzięki czemu sportowcy będą w stanie gromadzić dane o swych ćwiczeniach i uzyskać maksymalną wydajność fizyczną. Dzięki zastosowaniu wtyczki jack dodatkowe źródło energii nie jest potrzebne.

W słuchawki wbudowany jest czujnik optyczny, który stale mierzy tętno, podczas intensywnych ćwiczeń, odpoczynku i w każdej innej chwili, i jednocześnie dynamicznie niweluje dźwięki wywoływane ruchem ciała i dochodzące z otoczenia.

Słuchawki douszne SMS Audio BioSport będą dostępne w sklepie SMSAudio.com w czwartym kwartale br. Ceny zostaną podane w późniejszym terminie.

0
Źródło: Intel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.