Twitch obiecuje, że nie zmieni nic w transmisjach na żywo

Zmiany, jakie Twitch wprowadził jeśli chodzi o archiwalne transmisje nie spotkały się z przychylną reakcją użytkowników portalu. Aby ratować wizerunek swojego portalu, CEO Twitch.tv, Emmet Shear zdecydował się na AMA w serwisie Reddit.

Z odpowiedzi udzielonych użytkownikom Reddita, wynika że Twitch nie będzie stosował programów rozpoznających dźwięki w transmisjach na żywo. Ponadto, algorytmy te mają nie reagować na muzykę będącą częścią gry – a nawet jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, użytkownicy już niedługo otrzymają możliwość odwołania się od niesłusznej decyzji automatu.

Im szybciej Twitch zajmie się swoimi problemami tym lepiej. Jak na razie automatyczny system wyszukiwania nielegalnie odtwarzanej muzyki podczas transmisji popełnia sporo błędów – część powtórek z turnieju The International 4 zostało na przykład wyciszone, bo okrzyki publiczności zostały sklasyfikowane jako… utwór muzyczny objęty prawami autorskimi.

0
Źródło: reddit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.