UVN Shake – smartwatch na baterie słoneczne

Na rynku inteligentnych zegarków robi się tłoczno. Kolejny startup zwraca uwagę na prosty i funkcjonalny smartwatch, którego nie będziemy musieli ładować.

UVN Shake charakteryzuje się okrągłą obudową z podświetlaną w 12 kolorach obwódką. Na tarczy zegarka zamontowano 24 mini panele słoneczne, które zbierają energię podczas całego dnia. To zaś oznacza, że możemy zapomnieć o konieczności ładowania urządzenia co kilka dni.

Tarcza zegarka jest nieaktywna do momentu, gdy nie potrząśniemy smartwatchem lub nie wciśniemy odpowiedniego przycisku. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić znaczne ilości energii. Jedynym minusem UVN Shake jest brak możliwości wyświetlenia treści powiadomień czy notyfikacji. System przekaże nam tylko informacje o rodzaju otrzymanej wiadomości. Po roku użytkowania będziemy też musieli wymienić baterię.

UVN Shake jest kompatybilny ze smartfonami z iOS i Androidem. Zegarek pomoże nam także odszukać zgubiony telefon oraz posłuży jak naręczny tracker aktywności fizycznej. W przedsprzedaży na portalu Indiegogo dostaniemy go już za 80$. Późniejsza cena urządzenia została ustalona na 120$.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.