Aktualizacja do iOS8 nie skończyła się dobrze dla wszystkich

Na oficjalnym forum pomocy technicznej Apple'a od początku tego tygodnia pojawiają się wpisy użytkowników, w których narzekają oni na problemy po aktualizacji swojego systemu do iOS 8.

Najczęściej zgłaszanymi usterkami są problemy z Wi-Fi, szybkie rozładowywanie się baterii i powolne działanie iUrządzeń. Najczęstszą poradą, udzielaną przez Apple jest reset wszystkich ustawień na urządzeniu użytkownika, jednak w wielu przypadkach rozwiązanie to, oprócz wymazania wszystkich ustawień osobistych, nijak nie przyczynia się do poprawy sytuacji.

Kilka aktualizacji systemu prawdopodobnie poradzi sobie z rozwiązaniem wszystkich problemów zgłaszanych aktualnie przez użytkowników, jednak jeśli znalazłbym się wśród tych osób, którym po aktualizacji do iOS’a 8 telefon po naładowaniu rozładowywuje się w 4 godziny, z pewnością też zostawiłbym swoje 3 grosze na oficjalnym forum.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.