Atrakcyjna oferta Office 365 dla polskich firm

Ponadto, klienci kupując przeceniony o 20 proc. produkt wraz ze szkoleniem online przygotowanym przez Onex Group, otrzymają dodatkowe 15 proc. zniżki. Specjalna oferta jest skierowana do polskich firm zatrudniających od 1 do 250 pracowników.

Onex Group będący złotym partnerem Microsoft klientom, którzy zakupią licencję na Office 365 wraz z dedykowanym szkoleniem online, oferuje dodatkowe 15% zniżki na pakiet.

Takie szkolenie składa się z ponad 70 interaktywnych filmów pomagających każdemu pracownikom w łatwy sposób rozpocząć pracę, poznać i w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Office 365 — wyjaśnia Jakub Hryciuk.

Koszt pojedynczej licencji na MS Office 365 wynosi 439 zł netto, a przy jednoczesnym zakupie szkolenia online to już 373,15 zł netto. Warto podkreślić, że zakup jednej licencji umożliwia instalację pakietu Office na 5 urządzeniach.

Promocja obowiązuje od 1 do 30 września br. i jest oferowana przez wybranych partnerów Microsoft, m.in. przez Onex Group. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.Promocja.Office-365.pl/.

0
Źródło: Onex Group
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.