Chcesz przetestować Windows 10?

Równocześnie od jutra zacznie też działać „Windows Insider Program”, przeznaczony dla tych (Microsoft określił ich na konferencji jako entuzjastów), którzy chcą zapoznać się z nowym systemem jeszcze w wersji przedprodukcyjnej. Warto wiedzieć, że tym razem Microsoft kładzie wyjątkowy nacisk na kwestię współpracy z betatesterami, nastawiając się bardzo mocno na dialog i zbieranie jak największej ilości informacji zwrotnych.

W tym celu przygotowana została nawet specjalna aplikacja Windows Feedback, służąca do dzielenia się swoimi wrażeniami, propozycjami albo napotkanymi problemami bezpośrednio z pracownikami firmy Microsoft. Równocześnie uruchomione też będzie specjalne forum: Windows Technical Preview Forum, służące do wzajemnego komunikowania się między uczestnikami programu Windows Insider Program.

Więcej szczegółów będzie niebawem podana na specjalnej stronie Windows Insider Program, natomiast już dziś możemy się domyślać, że będzie on skonstruowany w taki sposób, by doceniać i gratyfikować zaangażowanie uczestników.