Darmowy weekend sieciowy dla posiadaczy PS4

Już w najbliższy weekend - od od godz. 9:00 w piątek, 26 września do godz. 9:00 w poniedziałek, 29 września - użytkownicy konsoli PlayStation 4 będą mogli bezpłatnie cieszyć się grą w trybie wieloosobowym.

Normalnie, by korzystać z przywilejów grania online na platformie PS4 gracze muszą mieć wykupiony abonament. Zbliżający się weekend daje możliwość bezpłatnego wypróbowania trybów sieciowych we wszystkich grach multiplayer m.in. The Last of Us, FIFA 15, Destiny czy Diablo 3. Promocja jest przyznawana automatycznie i nie wymaga żadnej rejestracji.

Abonament PlayStation Plus daje nie tylko możliwość grania online. To także dwa tytuły na każdą platformę Sony miesięcznie (PS4, PS3, PS Vita), zapisywanie stanów gry w chmurze i dodatkowe rabaty w PlayStation Store. Cena za jeden miesiąc usługi wynosi 27 zł, za trzy miesiące – 59 zł, a za rok – 195 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.