Finały Intel Extreme Masters znów odbędą się w Katowicach

Impreza Intela po raz pierwszy zawitała do Katowic w 2013 roku, gdzie spotkała się z tak pozytywnym odbiorem, że organizator w 2014 roku postanowił zorganizować finał imprezy w Polsce. W przyszłym roku zapewni nam powtórkę z rozrywki.

Wiadomość jest już oficjalna: w dniach od 12 do 15 marca 2015, Katowicki Spodek znów stanie się świątynią e-sportu, gdzie drużyny League of Legends i gracze Starcrafta 2 wezmą udział w rozgrywkach finałowych IEM. Nie wiemy jeszcze, czy w przyszłym roku na głównej scenie pojawi się Counter Strike: Global Offensive (naszym zdaniem powinien, tegoroczne zwycięstwo polskiego Virtus.Pro w tej grze wywołało burzę oklasków), jednak z pewnością możemy liczyć na dodatkowe atrakcje.

Wstęp na imprezę, jak co roku, będzie darmowy, jednak na IEM 2014, ci którzy nie chcieli stać w kolejce do wejścia mogli skorzystać z opcji zakupu płatnej wejściówki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.