GTA V na next-geny i PC z widokiem FPP!

Wiemy już dobrze, że GTA V na pecetach, PS4 i Xbox One będzie wyglądać lepiej niż na konsolach poprzedniej generacji. Na stronie Rockstar opublikowano także kilka ciekawostek, które powinny przypaść do gustu miłośnikom strzelania z perspektywy pierwszej osoby.

Powyższą notatkę studio usunęło bardzo szybko z bloga, ale czujne oczy Internautów zdążyły uchwycić screen. Zobaczmy co dokładnie planuje wprowadzić do GTA V Rockstar.

Po pierwsze możemy liczyć na widok z perspektywy pierwszej osoby – zarówno jeśli chodzi o poruszanie się na piechotę jak i korzystanie z wszelkich pojazdów (tak, będzie widok z wnętrza samochodów i animowana deska rozdzielcza). Po drugie możemy spodziewać się większej ilości easter eggów i losowych zdarzeń, a także nowych zwierząt, które znajdą się także w trybie GTA Online. Gracze, którzy przeniosą swoje postacie z PS3 lub Xboxa 360 otrzymają ponadto garaż i nowe bronie.

Premiera GTA V na PS4 i Xbox One zaplanowana jest na 18 listopada. Pecetowa wersja zadebiutuje 27 stycznia przyszłego roku.

0
Źródło: Gamechup.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.