Jak wybrać odpowiedni dla siebie motyw?

Poszukiwania najlepszego motywu WordPressa, który idealnie odpowiada na nasze potrzeby bywa wyczerpujące i czasochłonne.

Fullby to bezpłatny motyw WordPressa, który ma postać siatki automatycznie dopasowującej się do rozmiaru ekranu. Zbudowano go z wykorzystaniem eleganckiej i zaawansowanej platformy Bootstrap. Nowoczesny design to dobra propozycja dla każdego właściciela firmy czy blogera, który docenia proste, ale atrakcyjne wizualnie witryny. Możesz uporządkować treść z wykorzystaniem dwóch menu i dwóch pasków bocznych. Motyw pozwala prezentować wideo i organizować zdjęcia w galerii. Jeśli jego projekt wydaje się znajomy, to dlatego, że twórca zainspirował się popularnym i bezpłatnym motywem „Twenty Fourteen”. „Fullby” automatycznie wykorzystuje całą przestrzeń dostępną na ekranie — komputera stacjonarnego, tabletu albo smartfona. Jeśli chcesz prowadzić przejrzysta stronę w stylu lifestylowego magazynu, ten motyw jest mocnym kandydatem.

Więcej o innych motywach WordPressa takich jak Ari, Simple, Balloons czy Gridly przeczytacie na naszym blogu: http://blog.1and1.pl/.