Jak wybrać odpowiedni dla siebie motyw?

Jak znaleźć swój motyw spośród ponad 2600 dostępnych? Czym się kierować przy wyborze? Na co zwrócić uwagę? Który najlepiej będzie oddawał charakter mojej firmy? Poniżej znajdziecie krótkie opisy najbardziej popularnych motywów dostępnych w bibliotece Wordpressa, z których na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Fullby to bezpłatny motyw WordPressa, który ma postać siatki automatycznie dopasowującej się do rozmiaru ekranu. Zbudowano go z wykorzystaniem eleganckiej i zaawansowanej platformy Bootstrap. Nowoczesny design to dobra propozycja dla każdego właściciela firmy czy blogera, który docenia proste, ale atrakcyjne wizualnie witryny. Możesz uporządkować treść z wykorzystaniem dwóch menu i dwóch pasków bocznych. Motyw pozwala prezentować wideo i organizować zdjęcia w galerii. Jeśli jego projekt wydaje się znajomy, to dlatego, że twórca zainspirował się popularnym i bezpłatnym motywem „Twenty Fourteen”. „Fullby” automatycznie wykorzystuje całą przestrzeń dostępną na ekranie — komputera stacjonarnego, tabletu albo smartfona. Jeśli chcesz prowadzić przejrzysta stronę w stylu lifestylowego magazynu, ten motyw jest mocnym kandydatem.

Więcej o innych motywach WordPressa takich jak Ari, Simple, Balloons czy Gridly przeczytacie na naszym blogu: http://blog.1and1.pl/.

0
Źródło: 1&1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.