Jeśli tak będzie wyglądała kuchnia przyszłości, to nie będę z niej wychodzić

Przygotowywanie potraw w domu zajmuje nam spore ilości czasu, a stanie nad garnkami trudno nazwać rozrywką. Jednak już w niedalekiej przyszłości będziemy mogli na płycie indukcyjnej sprawdzać Facebooka, czytać wiadomości, sprawdzać przepisy kucharskie czy po prostu surfować po sieci.

Podczas targów IFA Whirlpool zaprezentował świetną koncepcję kuchenki, której blat jest tak naprawdę dotykowym wyświetlaczem. Ponieważ całość wykonana jest w technologii indukcyjnej, jedynym gorącym elementem na powierzchni pozostają garnki i patelnie. Już sama koncepcja kładzenia naczyń w dowolne miejsce na powierzchni i regulowania temperatury oraz czasu gotowania za pomocą dotykowych obręczy wygląda fajnie, a co dopiero w połączeniu z resztą funkcjonalności – korzystanie z serwisów społecznościowych, wysyłanie wiadomości do znajomych, przeglądanie książki kucharskiej…

0
Źródło: Reviewed.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.