Najdroższa gra w historii właśnie pobiła kolejny rekord

Do tej pory powyższym tytułem mogło poszczycić się Watch Dogs. W Nowej Zelandii właśnie ruszyły serwery najnowszej gry MMO od Bungie i według słów producenta to właśnie Destiny pokonało produkt Ubisoftu.

Już jutro w Polsce i innych europejskich krajach będziemy mogli zagrać w najdroższą w historii produkcję dedykowaną fanom gier MMO w klimatach science-fiction. Destiny w czasie lipcowych testów beta przyciągnęło przed ekrany telewizorów 4,6 miliona graczy. Bungie jest przekonane, że sprzedaż gry znacząco pobije rekord tegorocznego Watch Dogs, który w pierwszym tygodniu rozszedł się w ponad 4 milionach egzemplarzy. Na oficjalne wyniki musimy jeszcze trochę poczekać, ale nie da się ukryć, że popularność Destiny w Internecie jest olbrzymia.

Destiny to gra, którą zawsze chcieliśmy zrobić. Marzyliśmy o tym uniwersum od lat i nie możemy być bardziej podekscytowani wizją otwarcia przed fanami drzwi, które poprowadzą ich do własnych, unikalnych historii. Dla nas nowa generacja konsoli polega na wchodzeniu w interakcje z innymi graczami, którzy wyruszają na oryginalne, epickie i pełne akcji przygody.” – podało Bungie w oficjalnym komunikacie prasowym.
0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.