Nie błądź w chmurach

Większa wydajność, pełna skalowalność, niższe koszty - to tylko niektóre z zalet cloud computingu. Stały wzrost liczby dostawców i ofert sprawia, że wybór tej najlepszej jest dość trudny. Jak znaleźć chmurę obliczeniową, która ma jednocześnie potrzebne funkcjonalności i przystępną cenę? Jest na to sposób.

A dokładniej, są Cloudersi, czyli prosta w obsłudze porównywarka, gromadząca informacje o cloudach dostępnych na rynku (np. Amazon Web Service, Windows Azure, Digital Ocean).

  • Użytkownik może w prosty i szybki sposób sprawdzić, które z chmur mają potrzebne funkcjonalności lub znaleźć tę, która ma najatrakcyjniejszą cenę. Często zdarza się tak, że cloudy mają te same właściwości, a ich ceny znacząco się różnią. Warto to sprawdzić, by nie ponosić niepotrzebnych kosztów.
  • Kolejną, najważniejszą zaletą serwisu, jest możliwość darmowego przetestowania każdej chmury. Pozwala to podjąć świadomą decyzję, opartą o własne doświadczenie, a nie o przeczucie lub opinię innych.
  • Gdy użytkownik uzna, że znalazł to właściwe rozwiązanie, może jednym kliknięciem przejść na stronę dostawcy i dokonać zakupu – bez żadnych dodatkowych opłat.
0
Źródło: Hostersi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.