Pierwszy zwiastun Resident Evil: Revelations 2 wygląda obiecująco [+18]

Capcom zdradził dziś, że jego najnowszy horror przybierze formę serialu, wzorem chociażby popularnego The Walking Dead. Gra zostanie podzielona na cztery odcinki, które będą wydawane co tydzień.

Każdy z epizodów będzie kosztował 6$, ale całość będzie można również zakupić w jednym zestawie za kwotę 25$. Wychodzi dolar drożej niż gdyby zakupić każdy odcinek indywidualnie, jaki więc z tego gracz ma mieć interes? Capcom zamierza dorzucić do zestawu „specjalną zawartość”, jednak nie ujawniono jeszcze cóż to takiego może oznaczać. Powyższe ceny dotyczą wersji cyfrowej, jednak grę będzie można także kupić na płycie za cenę… 40$. W tym przypadku gracze otrzymają również dodatkową zawartość (być może jakiś epizod ekstra).

Resident Evil: Revelations 2 opowie o losach Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają ogłuszone i porwane z przyjęcia. Po odzyskaniu świadomości kobiety odkrywają, że zostały przewiezione do opuszczonego miejsca na wyspie pełnej przerażających kreatur.

Gra zadebiutuje na wszystkich platformach w pierwszym kwartale przyszłego roku.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.