Płać ile chcesz za gry na PC i Androida

Wystartowała nowa odsłona Humble Bundle dedykowana graczom, którzy lubią nie tylko grać na PC, ale także na swoich smartfonach i tabletach.

Paczka zawiera gry o wartości 105$, a to ile na niej zaoszczędzimy zależy już od nas samych. Jak zawsze w przypadku Humble Bundle część gier dostaniemy już za cenę 1$ – Thomas Was Alone, Bridge Constructor Playground, Cubeman i Cubeman 2. Jeśli zdecydujemy się przekroczyć średnią wpłat (na ten moment 6,12$) otrzymamy także: Small World 2, trzy części przygodówki Blackwell i inne gry, które dojdą w późniejszym okresie. Dodatkowo można pokusić się także o nieco wyższą wpłatę. Od kwoty 11$ otrzymamy Surgeon Simulator i Anomaly Defenders.

Wszystkie gry są pozbawione DRM i kompatybilne z PC i Androidem. Pamiętajmy też, że biorąc udział w akcji Humble Bundle część naszych pieniędzy wędruje do organizacji charytatywnych. Akcja potrwa jeszcze 13 dni.

0
Źródło: Humble Bundle
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.