Playbulb – nowoczesny świecznik z diodami LED

Żadna technologia nie wyprze tradycyjnej świecy. To obowiązkowy dodatek do romantycznej kolacji, odprężającego wieczoru i spotkań z przyjaciółmi. Ale można nieco ją podrasować, by w ciekawy sposób oświetlała pomieszczenie.

Playbulb działa jak inteligentna żarówka. Urządzenie napędzane 3 „paluszkami” łączy się bezprzewodowo z naszym smartfonem, gdzie z poziomu aplikacji możemy wybrać natężenie oświetlenia oraz jego kolor. Jedyną różnicą jest miejsce na podgrzewacz. Playbulb możemy łączyć w grupy i tworzyć ciekawe kombinacje kolorystyczne, a jeśli nie chcemy umieszczać w nim tradycyjnej świeczki możemy odwrócić go i wyłączyć zdmuchnięciem.

Wygląd tradycyjnej świeczki zapachowej sprawia, że urządzenie dopasuje się do każdego mieszkania. Playbulb umieścimy także na ogrodzie, gdyż produkt jest wodoodporny i lekki deszcz nie wyrządzi mu szkody. Przy trzech bateriach AA i codziennym, czterogodzinnym użytkowaniu Playbulb będzie nam działał do 60 dni. Na Kickstarterze sprzedano już wszystkie tańsze zestawy, ale przez 18 dni można zakupić urządzenie w następujących cenach – 16$/szt, 43$/3 sztuki, 79$/6 sztuk.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.