Rozmowy przez phablet są niewygodne? Alcatel ma na to rozwiązanie!

Na phabletach wygodnie przegląda się strony, czyta książki, gra w gry czy korzysta z aplikacji. Ale w najbardziej podstawowej funkcji telefonu - dzwonieniu - przegrywają pod względem ergonomii ze swoimi mniejszymi kolegami.

Z tego właśnie powodu Alcatel postanowił dorzucić do swojego nowego flagowca Pop Mega drugi telefon. Buddy to posiadający 2-calowy wyświetlacz telefon, który po sparowaniu przez Bluetooth z phabletem posłuży jako wygodniejsza słuchawka. Oczywiście na Buddy’m odbierzemy też powiadomienia z serwisów społecznościowych i SMS-y. Telefon wyposażony jest w akumulator o pojemności 290 mAh.

Pop Mega z kolei posiada 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon taktowany zegarem 1,2 GHz, 1GB RAM-u, dwie kamerki (8Mpix i 2Mpix) oraz akumulator o pojemności 3400 mAh. Całość działa pod kontrolą Androida 4.3.

Być może dla wielu z Was pomysł noszenia dwóch telefonów jest irracjonalny, ale pamiętajcie, że Buddy to tylko dodatek, którego nikt nie każe Wam używać. Niewątpliwą zaletą takiego zestawu jest jego cena, która wynosi zaledwie 250$.

0
Źródło: The Verge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.