Samsung Power Share – gdy brakuje Ci energii w smartwatchu…

W sytuacji, gdy przebywamy poza domem i trudno o dojście do gniazdka elektrycznego ratunkiem dla urządzeń mobilnych posiadających krótki czas pracy na baterii są powerbanki. Samsung wprowadził jednak do swojej oferty ciekawą alternatywę.

Samsung Power Sharing to zestaw składający się ze specjalnego kabelka, który pozwala na podładowanie dowolnego sprzętu mobilnego bezpośrednio z naszego smartfona lub tabletu, oraz aplikacji, pozwalającej na dokładne zarządzanie energią. Tym samym to nasz smartfon lub tablet staje się powerbankiem, który w awaryjnej sytuacji uratuje np. nasz smartwatch, bezprzewodowe słuchawki czy jakiekolwiek urządzenie z wyjściem micro USB. Nie musimy się obawiać, że nasz smartfon „padnie” w trakcie ładowania – to my za pomocą aplikacji ustalamy ile procent energii chcemy przekazać drugiemu urządzeniu.

Niestety kabelek od strony wyjściowej jest kompatybilny jedynie z następującymi urządzeniami Samsunga: Galaxy S5, Galaxy Tab S 10.5, Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Alpha, Galaxy Avant i Galaxy Note 4. Cena gadżetu na rynku amerykańskim wynosi 20$.

0
Źródło: TheNextweb.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.