ScreamRide – wybuduj rollercoaster, a następnie go… zniszcz

Wiosną przyszłego roku posiadacze Xboxów nowej i starej generacji będą mogli pobawić się w budowniczego kolejek górskich i innych futurystycznych obiektów. Nie liczcie jednak na symulator parku rozrywki - tu głównym celem będzie wywoływanie krzyku wśród testerów naszych szalonych budowli.

Budowanie i testowanie kolejek górskich było jedną z moich ulubionych czynności w Rollercoaster Tycoon. ScreamRide skupia się głównie na tym aspekcie rozrywki dodając zaawansowany model zniszczeń i spektakularne wypadki, za które gracz jest premiowany. Jak to tak? Wylatujący z toru ludzie mają nas cieszyć? Brzmi nieco makabrycznie, ale raczej nikt tu nie będzie umierał – testerzy w kaskach poświęcają się po prostu dla dobra nauki;).

W grze nie zabraknie kampanii dla pojedynczego gracza, trybu zręcznościowego i możliwości dzielenia się stworzonymi konstrukcjami z resztą społeczności. Premiera ScreamRide planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

0
Źródło: Digitaltrends.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.