Święci zabiorą Was do Piekła w przyszłym roku

W ostatnich dniach Volition Studio kusiło graczy materiałami sugerującymi piątą część szalonej gry akcji. Niestety dziś wiemy już, że chodziło tylko o zapowiedź nowego dodatku i konwersję czwartej części serii na platformy nowej generacji.

Saints Row IV wzbogaci się o samodzielny dodatek, który 27 stycznia przyszłego roku zabierze graczy do piekielnej otchłani. Szef Świętych zostanie porwany przez samego Złego, a naszym zadaniem- jako Johnny Gat lub Kinzie – będzie podążanie jego tropem i eksterminacja całych zastępów demonów. Obszar, po którym będziemy się poruszać, ma być wielkości połowy Steelportu, a dzięki demonicznym skrzydłom będziemy mogli zwiedzać go nawet z lotu ptaka. Volition Studio odda w ręce graczy także szereg nowych, absurdalnych broni (np. strzelających plagą żab!) oraz dwuosobowy tryb kooperacyjny. Dodatek będzie kosztował 20$.

W tym samym czasie na PS4 i Xbox One trafi też Saints Row IV, które z wszystkimi czterema rozszerzeniami (za wyjątkiem Gat out of Hell) ma kosztować 29,99$. Możliwe będzie też kupienie zestawu z opisanym tu nowym DLC w cenie 49,99$.

0
Źródło: Joystiq.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.