Twitch.tv stawia na e-Sport

CEO Twitch.tv, Emmett Shear ostatnio pojawia się coraz częściej w mediach. Nie ma się czemu dziwić - jeśli za waszą platformę streamingową Amazon zapłaciłby miliard dolarów i nalegał, abyście kierowali swoją firmą jak gdyby nigdy nic, to ludzie byliby ciekawi tego, co macie do powiedzenia,

W przypadku Sheara najczęściej zadawanym pytaniem jest oczywiście „co dalej z Twitch.tv?”. Shear nie ma żadnych wątpliwości: najważniejszy będzie e-sport. CEO Twitcha chce, żeby jego platforma odgrywała podobną rolę, jeśli chodzi o umożliwianie internautom oglądania zawodów e-sportowych, jak Comcast (amerykański dostawca internetu), dzięki któremu amerykanie mogą oglądać sieć sportową ESPN (za pośrednictwem Sieci rzecz jasna). Cóż trudno kwestionować słuszność tej strategii – przypomnijmy, że e-sport ogląda już 70 milionów ludzi, a liczba ta będzie tylko rosnąć.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.