Twórca Tekkena tworzy demo technologiczne dla gogli VR od Sony

Jeśli marzycie o przeprowadzeniu bliskiej konwersacji z młodą Azjatką o pięknych, dużych oczach wkrótce umożliwi Wam to Project Morpheus i demo "Summer Lesson".

Katsushiro Harada, ojciec Tekkena, podczas prezentacji Sony zapowiadającej zbliżające się Tokyo Game Show przedstawił światu prototyp, nad którym pracuje od pewnego czasu. „Summer Lesson” wykorzystuje potencjał Projectu Morpheus, czyli gogli VR przeznaczonych na platformę PS4. Demo przeniesie nas do sypialni typowej, japońskiej pensjonarki, z którą będziemy mogli wejść w interakcję. Do kontroli użyjemy tu wyłącznie samych gogli. Przykładowo kiwając odpowiednio głową damy wirtualnej dziewczynie odpowiedź, na którą zareaguje. Obracając się zaś będziemy mogli swobodnie rozglądać się po otoczeniu…

Gdyby takie demko można sobie obejrzeć w sklepie przed zakupem Morfeusza, sprzedaż urządzenia z pewnością by wzrosła. Zwłaszcza wśród męskiej części graczy:-).

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.